Plovoucí růžička

L19

Nový produkt

Odlévaná svíčka ve tvaru květu růžičky, na vodě svíčka plave. Milý dárek. 

Více informací

40,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Rozměr 60x30mm
Složení 100% včelí vosk
Doba hoření 1 hod 30 min

Více informací

Plovoucí růžičku je možné použít jako menší svíci, ale taky ji zasvítit plovoucí v malé misce.

Kdysi lidi děkovali řekám a vodě házením květů do ní  a pouštěním malých svící v ořechové skořápce. Tento voskový květ je možné položit do vody přímo a "pustit po vodě". Je na to moc hezký pohled a my máme za to, že i voda se z toho těší.

Drobná růžička vypadá krásně v kombinaci s větší svící také ve tvaru květu růže, kteoru naleznete také na našem eshopu http://camphillska-svice.cz/odlevane-svice/33-kvet-ruze.html

Ctíme růže pro jejich ušlechtilost i spjatost s člověkem. Můžou nás inspirovat k proměňování toho „přírodního“, přirozeného, na kulturní, ušlechtilé. Formy pro odlévání svící a dekorací ve formě růže jsme si obstarali sami, nákupem – není to tedy forma vyrobená námi. My je však naplňujeme voskem takové kvality, za kterou se umíme postavit, a děláme to s jistou sympatií vůči bytosti Růže.

Tato svíce patří mezi menší odlévané svíce. Jakož i u jiných svící tohoto typu, před odlévaním je potřeba formy připravit - do každé z forem natáhnout knot, zajistit sponkou, rozehřát vosk, a opatrně vlít vosk do formy. Pak čekat na vychladnutí, vytáhnout… a ani to ještě není konec. Upravit, kouknout jestli je potřeba ponořit knot do vosku, zabalit, označit. Vyrábění odlévaných svící obsahuje nejvíce pracovních kroků oproti jiným typům svic z naší nabídky. Proto jsme ani není schopni nabízet je ve větším počtu.

+O

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Plovoucí růžička

Plovoucí růžička

Odlévaná svíčka ve tvaru květu růžičky, na vodě svíčka plave. Milý dárek.